Animované video

Predstavte svoju značku videopríbehom Pozrieť ukážky projektov

Kde sa hodí animované video ?


E-learning / školiace video

Školiace videá majú za účel vzdelávať užívateľa. Slúžia na vysvetlenie funkcie firemných produktov a služieb, na edukatívne účely na weboch, ktoré sa touto problematikou zaoberajú. Skvelý nástroj pre lacné a efektívne vzdelávanie väčšieho počtu osôb, napríklad pre firmy a ich zamestnancov.

Firemné video

Brandové video slúži na prezentáciu spoločnosti a ich produktov.
Jeho účely sú marketingové, snaží sa teda zapôsobiť dobrým dojmom a vyzdvihnúť prednosti značky. Slúži brandovým kampaniam u PPC reklamy, či u reklamy na sociálnych sieťach.

Explainer video

Explainer videá sú krátke marketingové videá, slúžiace na opis produktu či služby. Väčšinou sa umiestňujú na home page alebo podstránku s produktom. Niektoré firmy uviedli, že predaj produktu po vložení videa stúpol až o 144%.

Recruiting video

Chcete naberať nových zamestnancov? Hľadáte niekoho konkrétneho?
Nie je nič efektívnejšie, než prilákať vhodného kandidáta pútavým videom. Popíšte atmosféru na pracovisku a získajte zamestnanca svojimi benefitmi

Cena animovaného videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže. Preto každý projekt naceňujeme individuálne.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

Konzultácia

Než sa pustíme do samotnej práce, prekonzultujeme s vami vaše predstavy, ciele a odporučíme možné riešenia. Video musí byť k odletu dokonale pripravené.

Príprava na odlet

Podľa vašich predstáv navrhneme obsah a vzhľad videa, podklady nailustrujeme do scén a vytvoríme text pre spíkra. Po celú dobu spolu všetko konzultujeme k ideálnemu výsledku.

Štartujeme raketoplán

Video už je takmer hotové! Vyberieme vhodného spíkra, licencovanú hudbu a celé video dozdobíme zvukovými efektmi, aby pôsobilo čo najlepšie a vy ste boli spokojní.

Planet illustration