Animované video

Predstavte svoju značku videopríbehom Prezrite si ukážky projektov

Top 3 výhody
animovaného videa

Vie upútať príbehom

Ľudia nemajú radi poučky. Majú radi príbehy. Kvalitné animované video s dobrým príbehom a štipkou emócie ľahko zaujme publikum a pomôže mu vytvoríť si voči značke emocionálnu väzbu.

Je skvelý učiteľ

Náš mozog sa stresuje oveľa menej, keď sa učí z videí. Nemusí totiž vynaložiť toľko úsilia ako pri spracovaní textu. Preto sú videá skvelým nástrojom na rôzne školenia, prednášky a pod.

Posilňuje značku

Videá pomáhajú zvyšovať povedomie o vašej značke a zvyšujú jej dôveryhodnosť v očiach verejnosti. Kvalitná videoprodukcia je tiež znakom progresívneho rastu spoločnosti.

Prezrite si naše
2D animované videá

Jednoduchý flat, moderný outline či hand-drawn motív; pri tvorbe videa zohľadňujeme, aký štýl je atraktívny pre vašu cieľovú skupinu. Tento typ videa môžete použiť ako Explainer video, školiace video, videoreklamu na Facebook, Instagram alebo Youtube.

Cena a čas produkcie

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže. Preto každý projekt naceňujeme individuálne.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Potrebujete radu od nášho experta na video?

Nadviažte s ním spojenie