Filmové video

Povzbuďte zákazníkov k interakcii Prezrite si ukážky projektov

Top 3 výhody filmového videa

Pomáha predávať

Video udrží používateľov na vašej stránke až o 60% dlhšie. Až 74 % respondentov uviedlo, že ich nákupné rozhodnutie úzko súviselo so zhliadnutím videa na sociálnych sieťach či webe.

Zarobí na seba

Efektívne spracované video vám pomáha zvyšovať zisky z vášho on-line predaja Vaše investované peniaze sa vám rýchlo vrátia späť.

Funguje všade

Video môžete jednoducho aplikovať do všetkých bežných marketingových sietí a platforiem. Sociálne siete ako Facebook, Instagram alebo YouTube sú preň ako stvorené.

Prezrite si naše filmové videá

Našim klientom pomáhame budovať viditeľnosť na sociálnych sieťach. Väčšinou sú to krátke videá do príspevkov na Facebooku, Instagrame alebo Bumper reklamy pre YouTube.

Cena a čas produkcie

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže. Preto každý projekt naceňujeme individuálne.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Potrebujete radu od nášho experta na video?

Nadviažte s ním spojenie