Promo video

Zvýšte svoj predaj a konverzie Pozrieť ukážky projektov

Best practices promo videí


Propagačné video

Aj vaša firma potrebuje spropagovať. Ukážte svetu, čomu sa venujete a v čom ste jedinečný. Nie je lepší spôsob ako prepracované propagačné video.

Videoprezentácia

Videoprezentácia je forma prezentácie na akúkoľvek tému, spracovaná pútavo a tak, aby si každý odniesol, čo mohol a najlepšie všetkému rozumel.

Produktové video

Máte produkt, ktorý je pre vás zásadný a potrebujete ho dostať medzi ľudí? Alebo im len potrebujete vysvetliť, ako váš produkt funguje?
K týmto účelom slúžia produktové videá.

Animované 2D promo video

2D rozmer vám ponúka farebné animácie plné zaujímavých myšlienok, kreslených postavičiek a množstvo nápadov ako urobiť pútavé video. Pomôžeme vám zvoliť ten správny štýl k vašej značke.

Cena promo videí

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže. Preto každý projekt naceňujeme individuálne.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

Konzultácia

Než sa pustíme do samotnej práce, prekonzultujeme s vami vaše predstavy, ciele a odporučíme možné riešenia. Video musí byť k odletu dokonale pripravené.

Príprava na odlet

Podľa vašich predstáv navrhneme obsah a vzhľad videa, podklady nailustrujeme do scén a vytvoríme text pre spíkra. Po celú dobu spolu všetko konzultujeme k ideálnemu výsledku.

Štartujeme raketoplán

Video už je takmer hotové! Vyberieme vhodného spíkra, licencovanú hudbu a celé video dozdobíme zvukovými efektmi, aby pôsobilo čo najlepšie a vy ste boli spokojní.

Planet illustration