Promo video

Zvýšte svoj predaj a konverzie

Best practices promo videí

Propagačné video

Aj vaša firma potrebuje spropagovať. Ukážte svetu, čomu sa venujete a v čom ste jedinečný. Nie je lepší spôsob ako prepracované propagačné video.

Videoprezentácia

Videoprezentácia je forma prezentácie na akúkoľvek tému, spracovaná pútavo a tak, aby si každý odniesol, čo mohol a najlepšie všetkému rozumel.

Produktové video

Máte produkt, ktorý je pre vás zásadný a potrebujete ho dostať medzi ľudí? Alebo im len potrebujete vysvetliť, ako váš produkt funguje?
K týmto účelom slúžia produktové videá.

Animované 2D promo video

2D rozmer vám ponúka farebné animácie plné zaujímavých myšlienok, kreslených postavičiek a množstvo nápadov ako urobiť pútavé video. Pomôžeme vám zvoliť ten správny štýl k vašej značke.

Cena promo videí

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration