Online bannery a videá pre brandové a výkonnostné kampane

Zajisťujeme kreatívnu produkciu digitálnych reklám
a sociálnych sietí už viac ako jednu dekádu

Bannerové kampane

Vytvoríme pre vás originálne a vizuálne atraktívne bannery pre využitie na sociálnych sieťach, vo výkonnostných inzertných systémoch (Google Ads, Sklik, YouTube, …) a všade tam, kde ich potrebujete.

  • analýza klienta a jeho produktu, definovanie cieľov, tvorba koncepcie
  • tvorba a optimalizácia výstupov v spolupráci s klientom
  • A/B testing, analýza, optimalizácia
  • výber dynamických formátov AMPHTML / HTML 5
  • konverzia HTML formátu do formátov vhodných pre sociálne siete

Pozrieť projekty

Social media kampane

Pre vaše sociálne siete navrhneme a vytvoríme pútavé kreatívne kampane, prostredníctvom ktorých oslovíte svoju cieľovú skupinu, rozpoviete príbeh vašej značky alebo predstavíte svoj produkt.

  • definovanie cieľov a výber vhodnej stratégie kampane
  • tvorba kreatívneho konceptu (súťaže, ankety, čokoľvek)
  • voľba a príprava vhodných formátov pre rôzne siete a reklamy
  • rozvíjanie brand storytellingu prostredníctvom videí
  • prepojenie na celkovú stratégiu komunikácie značky

Pozrieť projekty

Projekty

Social media kampaň

FAnn.sk - Online parfuméria

Tvorba kreatívnych video kampaní pre YouTube reklamu a sociálne siete

Barbora Mikušová

Barbora Mikušová

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí pre FAnn parfumérie už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

Bannerová kampaň

Invest in Slovakia - Realitné investície

Navrhnutie animovaných HTML 5 bannerov pre inzertné systémy

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Bannerová kampaň

Cisarik Digital - PPC agentúra

Zastrešovanie kreatívnych animovaných AMPHTML/HTML5 bannerov a brandingov pre realitné projekty

Tomáš Cisárik

Tomáš Cisárik

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Bannerová kampaň + Social media kampaň

Popradske - Obchod so slovenskou kávou a čajom

Navrhnutie kreatívnych grafických konceptov a videí pre sociálne siete a bannerové/ výkonnosné kampane. Tvorba funkčných a pútavých newsletterov

Ján Marton

Ján Marton

Spolupráca s MOTIONSPACE je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

Bannerová kampaň + Social media kampaň

Wflow - Cloudová aplikácia pre digitalizáciu účtovníctva

Kreatívne riešenie nového business kontentu a nastavenie nosného brandu pre sezónne kampane. Jedinečný flatový motív a motion animácie ktoré píšu príbehy.

Dana Hrušková

Dana Hrušková

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Prečo sme dobrá voľba?

Komplexný pohľad

Grafiku netvoríme ako grafici, ale ako reklamní špecialisti. Riešime ideu každého výstupu, pripravujeme scenáre, ladíme texty, tvoríme vizuály na mieru. Neustále myslíme na to, že reklama má predávať.

Silný partner pre agentúry

Reklamné a mediálne agentúry nám dôverujú, pretože im vieme rýchlo dodať kvalitné vizuálne podklady, na ktorých tvorbu nemajú bežné agentúry kapacitu. Pridajte sa k nim aj vy.

Skvelý pomer cena / výkon

Spolupráca je pre nás úspešná vtedy, keď sú spokojné obe strany. Preto je pre nás dôležité dodať vám prvotriedny výstup za férovú cenu. Tak, aby ste s nami chceli spolupracovať aj nabudúce.

Potrebujete kreatívny plán ?

Kontaktujte nás