HTML5 bannerová reklama

Upútajte pozornosť a zvýšte mieru prekliku úchvatnými bannermi

HTML5 bannerová reklama

Pre vaše brandové, výkonnostné a remarketingové kampane pripravíme atraktívne animované HTML5 bannery, brandingy alebo video bannery. Kódujeme, animujeme, dizajnujeme, ilustrujeme a tvoríme funkčný obsah. Nechajte si ušiť na mieru kvalitne spracované bannery od profesionálov.

  • analýza klienta a jeho produktu, definovanie cieľov, tvorba koncepcie
  • tvorba a optimalizácia výstupov v spolupráci s klientom
  • A/B testing, analýza, optimalizácia
  • výber dynamických formátov AMPHTML / HTML 5
  • konverzia HTML formátu do formátov vhodných pre sociálne siete

Kontaktovať Pozrieť projekty

Vašu reklamu vyladíme na maximum

Animované HTML5 bannery

Kvalitný koncept, precízny dizajn a vyladená animácia sú našou rutinou. Komplexné zastrešenie a hladký priebeh realizácie online kampaní sú našou devízou. To všetko posunie vaše digitálne výstupy na maximum. Pozrite si naše referencie dynamických bannerov vo formáte HTML5 alebo AMPHTML.

Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu

Dynamický HTML5 branding

Vytvoriť originálny HTML5 branding, tak aby si získal pozornosť, chce dávku umenia. Ovládať technické špecifikácie a dátové pravidlá pre jednotlivé reklamné systémy vie byť oriešok aj pre skúsenú agentúru. Naša posádka už má túto skúšku za sebou a vie ako nato. Pozrite si galériu našich HTML5 brandingov.

Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu Pozrieť galériu

Projekty

Video kampaň

Getmimo - Android aplikácia

Navrhnutie kreatívnych 2D animovaných video kampaní pre sociálne siete a YouTube.

Filip Gresh

Filip Gresh

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.

Bannerová kampaň

Galéria animovaných bannerov HTML5/AMPHTML

Tvorba širokej škály animovaných bannerov vo formáte HTML5 a AMPHTML.

Tomáš Cisárik

Tomáš Cisárik

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero - online bazár

Navrhnutie awareness videí, bannerových HTML5 reklám a kreatívnej stratégie pre globálne kampane.

Miro Kalig

Miro Kalig

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Luxor.cz - internetové kníhkupectvo

Tvorba animovaných HTML5 brandingov pre inzertné siete. Návrh animovaného video postu pre Facebook.

Beniš Ondřej

Beniš Ondřej

Hledali jsme šikovné grafiky, kteří by dokázali bannery a brandingy na naše dětské knížky pořádně rozhýbat. Tak aby z online reklamy na fantasy knížky na čtenáře dýchl tajemný a kouzelný svět a reklama na komiksy je vtáhla do akčního děje a zábavy. Patrik a jeho tým se vypořádali jak s velmi konkrétním zadáním s velmi nereálnými požadavky, tak s vytvořením vlastního návrhu. Děkujeme!

Video kampaň

FAnn - Online parfuméria | Video kampane

Tvorba kreatívnych video kampaní pre YouTube reklamu a sociálne siete.

Barbora Mikušová

Barbora Mikušová

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí pre FAnn parfumérie už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

Bannerová kampaň

Invest in Slovakia - Realitné investície

Navrhnutie animovaných HTML 5 bannerov pre inzertné systémy

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Bannerová kampaň

Bannerová kampaň - Realitné projekty

Zastrešovanie kreatívnych animovaných AMPHTML/HTML5 bannerov a brandingov pre realitné projekty

Tomáš Cisárik

Tomáš Cisárik

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske - Obchod so slovenskou kávou a čajom

Navrhnutie kreatívnych grafických konceptov a videí pre sociálne siete a bannerové/výkonnosné kampane. Tvorba funkčných a pútavých newsletterov

Ján Marton

Ján Marton

Spolupráca s MOTIONSPACE je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow - Cloudová aplikácia pre digitalizáciu účtovníctva

Kreatívne riešenie nového business kontentu a nastavenie nosného brandu pre sezónne kampane. Jedinečný flatový motív a motion animácie ktoré píšu príbehy.

Dana Hrušková

Dana Hrušková

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Cena a deadline

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Aká je cena ?
Pošlite nám konkrétnu požiadavku a prípadné materiály na tvorbu HTML5 bannera. My vám následne pošleme ponuku spolu s kalkuláciou zdarma. Pri nacenení zohľadňujeme náročnosť a dĺžku bannera až po objem zvolených formátov

Ako dlho to trvá
Na tvorbu prvotného masteru až po kompletnú sadu bannerov potrebujeme 3 – 7 dni. Ak vás však tlačí konkrétny deadline, dokážeme boostnuť naše kapacity na plné obrátky.

Chcem naceniť bannery

Ako prebieha bannerová produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Pokiaľ nemáte definovanú predstavu, spoločne pripravíme kvalitný koncept v rátane funkčných headlines.

2

Návrh storyboardu

Navrhneme statický design, ktorý vám odprezentujeme formou storyboardu. Vo finále sa takto vyhneme zbytočnej revízií.

3

Schvaľovanie Masteru

Schválený dizajn prevádzame do HTML5 animácie.

4

Finálna sada bannerov

HTML5 banner modifikujeme do ďalších formátov až po finálne schválenie.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration

Komplexný pohľad

Grafiku netvoríme ako grafici, ale ako reklamní špecialisti. Riešime ideu každého výstupu, pripravujeme scenáre, ladíme texty, tvoríme vizuály na mieru. Neustále myslíme na to, že reklama má predávať.

Silný partner pre agentúry

Reklamné a mediálne agentúry nám dôverujú, pretože im vieme rýchlo dodať kvalitné vizuálne podklady, na ktorých tvorbu nemajú bežné agentúry kapacitu. Pridajte sa k nim aj vy.

Skvelý pomer cena / výkon

Spolupráca je pre nás úspešná vtedy, keď sú spokojné obe strany. Preto je pre nás dôležité dodať vám prvotriedny výstup za férovú cenu. Tak, aby ste s nami chceli spolupracovať aj nabudúce.

Potrebujete k vašej online kampani kvalitné bannery ?

Napíšte nám, alebo zavolajte a všetko nezáväzne preberieme.

Kontaktujte nás