Video reklama na Facebooku

Oživte váš marketing na sociálnych sieťach Prezrite si ukážky projektov

Top 3 výhody reklamného videa
na sociálnych sieťach

Buduje značku

Vytvorením relevantného a pútavého videa zvyšujete asociáciu značky o 139 %. Začlenenie videa do vašej stratégie sociálnych médií prispieva k rozšíreniu povedomia o vašej značke.

Výzva k akcii

U spotrebiteľov, ktorí si prezreli video, je väčšia pravdepodobnosť konverzie, než pri komunikácii bez videa. Potešenie z videoreklám na sociálnych sieťach totiž zvyšuje nákupný zámer o 97 %.

Využíva organické šírenie

Používatelia, ktorí si prezrú vašu videoreklamu a považujú ju za zaujímavú alebo podnetnú, ju môžu zdieľať so svojimi priateľmi a sledovateľmi. Tento jav dramaticky zvyšuje dosah vášho videa.

Prezrite si naše videoreklamy pre sociálne médiá

Našim klientom pomáhame budovať viditeľnosť na sociálnych sieťach. Väčšinou sú to krátke videá do príspevkov na Facebooku, Instagrame alebo Bumper reklamy pre YouTube.

Cena a čas produkcie

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže. Preto každý projekt naceňujeme individuálne.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Potrebujete radu od nášho experta na video?

Nadviažte s ním spojenie