2D ANIMÁCIE

Zatraktívnite váš web či aplikáciu 2D animáciou

Kde využijete 2D animácie

Gif animácie

Gif animácie sú obľúbeným spôsobom internetovej komunikácie. Vedeli ste však, že ich môžete využiť aj na mnohé iné účely v reklamnej komunikácii? Doplňte nimi web, použite ich ako dynamické gif bannery alebo sa cez ne odprezentujte na internete.

Animácie v aplikácii

Potrebujete vo svojej aplikácii zložitejšiu animáciu, ale neviete ako na to? Chcete zapracovať na pútavom vzhľade vašej aplikácie? Vyuźite 2D animácie. Radi vám s nimi pomôžeme.

Lottie animácie

Jednoduchá a rýchla implementácia, pekné efekty a dátová nenáročnosť robia z Lottie animácií nástroj, ktorý musíte využiť. Podľa testov zvyšujú Lottie animácie konverzný pomer až o 25 %.

HTML5 animácie

Animácie vo formáte HTML5 môžete využiť pre svoje bannery na PPC kampane alebo ako animácie priamo na vašom webe. Sú to dátovo nenáročné a výkonné animácie, ktoré plnia svoj účel a v rámci odovzdania informácie fungujú oveľa lepšie než klasické statické obrázky. Prezrite si ukážky »

Ukážky našich Lottie animácií

Lottie je efektívny a flexibilný nástroj, vďaka ktorému dokážeme implementovať animácie pre web či aplikácie hladko a bezbolestne. Umožňuje exportovať svg animácie priamo z After Effects, čo nám šetrí množstvo času, ktorý by sme inak strávili písaním nespočetného množstva kódu. Vďaka tomu dokážeme vytvárať aj zložitejšie animácie s veľmi malou dátovou veľkosťou.

Potrebujete radu od nášho experta na animácie?

Nadviažte s ním spojenie