Reklamné video

Povzbuďte zákazníkov k interakcii Pozrieť ukážky projektov

Možnosti reklamných videí


Youtube reklama

Reklama na youtube je ideálnou možnosťou ako osloviť to pravé publikum. Vďaka mnohým formátom sme schopní nachystať ideálne video pre váš podnik.
Buďte o krok vpred, originálnou reklamou.

Bumper

Špeciálny formát reklamy na youtube, ktorý ponúka možnosť krátkeho videa, ktoré je nepreskočitelné. Krátke, úderné videá, pri ktorých vytváraní vieme, že ich používateľ zhliadne až do konca.

Video reklama na Facebooku

Video reklamy na sociálnych sieťach zažívajú boom. Kto ich nepoužíva, ako by ani nebol. Skrátka ich nejde prehliadnuť. Facebook a Instagram video reklama je snáď najsledovanejšie a najlepšie zacieliteľná reklama vôbec. My vám ju dodáme.

Reklamný spot

Reklamný spot je približne pol minútový záznam, ktorý beží v audiovizuálnych médiách. Je oporným bodom marketingu, aj keď je mnohokrát celoplošný a drahší. Kvalitný reklamný spot je základ. My vám ho vytvoríme.

Video na web stránku

Predstavte firmu videom či animáciou na domovskej stránke vlastného webu. Nech je video hrané či animované, zaručuje vám dve veľmi podstatné veci: Bližší vzťah so zákazníkom a možnosť zrozumiteľne podať najdôležitejšie informácie.

Hrané video

Hrané video má svoje pre a proti. Síce v ňom nemôžete ukázať všetko, avšak za to herci dokážu lepšie sprostredkovať pocity. A to je základná zložka úspešného marketingu.

Cena reklamného videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže. Preto každý projekt naceňujeme individuálne.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

Konzultácia

Než sa pustíme do samotnej práce, prekonzultujeme s vami vaše predstavy, ciele a odporučíme možné riešenia. Video musí byť k odletu dokonale pripravené.

Príprava na odlet

Podľa vašich predstáv navrhneme obsah a vzhľad videa, podklady nailustrujeme do scén a vytvoríme text pre spíkra. Po celú dobu spolu všetko konzultujeme k ideálnemu výsledku.

Štartujeme raketoplán

Video už je takmer hotové! Vyberieme vhodného spíkra, licencovanú hudbu a celé video dozdobíme zvukovými efektmi, aby pôsobilo čo najlepšie a vy ste boli spokojní.

Planet illustration