Online bannery a videá pre sociálne siete a weby

Zajisťujeme kreatívnu produkciu animovaných online bannerov
a  video reklamy už viac ako jednu dekádu.

Projekty

Bannerová kampaň + Video kampaň

Knihomanie - kompas v moři nejrůznějších knižních titulů

Pripravili sme kompletný marketingový balík pre vizuálny a audio obsah. Hlavným grafickým ťažiskom sú brandové 2D animácie, ktoré nesú jedinečný príbeh daného žánru knihy.

Lucie Novotná

Lucie Novotná

Projekt Knihománie jsme nezadali týmu Motionspace jen tak. Až po roční kvalitní spolupráci jsme se rozhodli, že oslovíme Patrika a jeho tým, aby nám vytvořili design nového webu, 2D animace, videa a další audiovizuální materiály. S výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Oceňuji hlavně proaktivitu, mikromanagement a kvalitní komunikaci.

motionspace projekt trdlokafe teaser
Video kampaň

Trdlokafe - Globálna video kampaň

Pre klienta Trdlokafe sme navrhli set animovaných 2D videí pre awareness a performance kampaň. Zastrešili sme kompletný návrh a tvorbu od prípravy pôvodného scenára, cez výber a rozpohybovanie moderných ilustrácií a dynamickej motion animácie až po kompletné zabezpečenie piatich rôznych jazykových mutácií.

Ing. Věra Melkes

Ing. Věra Melkes

Perfektní spolupráce! Motionspace vyrábělo pro našeho klienta Trdlokafé sérii animovaných videí v 5 jazykových mutacích a kromě hlavního motivu vytvořili i sérii desítek reklamních videí ve všech formátech. Vyladění úvodní kreativy proběhlo po několika zpětných vazbách bez problému a samotný proces tvorby nás velmi bavil. I navzdory takto dlouhodobému projektu a ne úplně nejrychlejších schvalovacích procesech na naší straně, proběhlo dokončení projektu hladce a studio nám dodalo nad rámec i další jazykovou mutaci videa.

Bannerová kampaň

Ukážky kreatívnych HTML5 bannerov

Tvoríme profesionálne animované bannery pre vašu online reklamu. Získajte vzácne sekundy klientovej pozornosti. Prezrite si naše práce a sami zistite, či si získajú aj vašu pozornosť.

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

motionspace projekt offero teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero - Online bazár

Pre online bazár Offero sme navrhli sériu awareness videí, bannerových HTML5 reklám a kreatívnej stratégie pre globálne kampane. Klient penetroval na trh a potreboval čo najrýchlejšie dosiahnuť vysokú mieru rozpoznateľnosti. Výhodou bola jasne definovaná vizuálna identita, ktorá určila najdôležitejšie prvky v rámci stvárnenia kampane. Hravý, takmer až youtuberský vizuálny štýl komunikuje na cieľovú skupinu potenciálnych inzerujúcich od 18 do 45 rokov.

Miro Kalig

Miro Kalig

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

motionspace projekt wflow teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow - Cloudová aplikácia pre digitalizáciu účtovníctva

Pre cloudovú účtovnú aplikáciu Wflow sme mali možnosť tvoriť kampaň od základov – na to sa vždy tešíme najviac. Pripravili sme teda kreatívne riešenie nového business contentu a nastavili sme základné pravidlá pre sezónne kampane spoločnosti Wflow. Využili sme pri tom jedinečný flat-ový motív a úchvatné motion animácie, ktoré píšu príbehy. Vytvorili sme tak kampaňové vizuály, ktoré vedia,ako si získať pozornosť.

Dana Hrušková

Dana Hrušková

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

motionspace projekt popradske teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske - Obchod so slovenskou kávou a čajom

Popradske.sk je už roky etablovanou celoslovenskou značkou. Tvoriť kampane pre takéhoto klienta je vždy dvojnásobná radosť. Klientovi sme pripravili návrh kreatívnych grafických konceptov a videí pre sociálne siete a výkonnostné bannerové kampane. Postarali sme sa aj o tvorbu funkčných a pútavých newsletterov, ktorým sme s pomocou animácií vdýchli život.

Ján Marton

Ján Marton

Spolupráca s Motionspace je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

motionspace projekt fann teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Luxor - Internetové kníhkupectvo

Pre inzertné siete internetového kníhkupectva Luxor sme zastrešili tvorbu animovaných HTML5 brandingových bannerov. Po dohode s klientom sme následne pripravovali aj animovaný video post pre Facebook.

Beniš Ondřej

Beniš Ondřej

Hledali jsme šikovné grafiky, kteří by dokázali bannery a brandingy na naše dětské knížky pořádně rozhýbat. Tak aby z online reklamy na fantasy knížky na čtenáře dýchl tajemný a kouzelný svět a reklama na komiksy je vtáhla do akčního děje a zábavy. Patrik a jeho tým se vypořádali jak s velmi konkrétním zadáním s velmi nereálnými požadavky, tak s vytvořením vlastního návrhu. Děkujeme za celé kníhkupectví Luxor.cz!

motionspace projekt fann teaser
Video kampaň

FAnn - Online parfuméria

Pre túto mimoriadne známu a obľúbenú značku sme mali možnosť tvoriť kreatívne video kampane pre YouTube reklamu a sociálne siete.

Barbora Mikušová

Barbora Mikušová

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

motionspace project mimo teaser
Video kampaň

Getmimo - Android aplikácia

Poznáte Getmimo? Pre túto obľúbenú platformu, ktorá pomáha ľuďom naučiť sa programovať, sme mohli navrhnúť kreatívne 2D animované video kampane pre sociálne siete a YouTube. A vďaka jasnej predstave klienta, dobre definovanému zadaniu a bezproblémovej komunikácii to bola mimoriadna zábava.

Filip Gresh

Filip Gresh

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.
(Motionspace nám pomohol zlepšiť spôsob, akým naša aplikácia pôsobí a vyzerá. Je to veľký rozdiel, ktorý si naši zákazníci všimnú a užívajú si ho zakaždým, keď otvoria našu aplikáciu.)

motionspace invest in slovakia nahlad vizualu
Bannerová kampaň

Invest in Slovakia - Realitné investície

Pripravili sme návrh animovaných HTML 5 bannerov pre inzertné systémy klienta Invest in Slovakia.

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Prečo sme dobrá voľba?

Komplexný pohľad

Grafiku netvoríme ako grafici, ale ako reklamní špecialisti. Riešime ideu každého výstupu, pripravujeme scenáre, ladíme texty, tvoríme vizuály na mieru. Neustále myslíme na to, že reklama má predávať.

Silný partner pre agentúry

Reklamné a mediálne agentúry nám dôverujú, pretože im vieme rýchlo dodať kvalitné vizuálne podklady, na ktorých tvorbu nemajú bežné agentúry kapacitu. Pridajte sa k nim aj vy.

Skvelý pomer cena / výkon

Spolupráca je pre nás úspešná vtedy, keď sú spokojné obe strany. Preto je pre nás dôležité dodať vám prvotriedny výstup za férovú cenu. Tak, aby ste s nami chceli spolupracovať aj nabudúce.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.