Online bannery a videá pre brandové a výkonnostné kampane

Zajisťujeme kreatívnu produkciu animovaných online bannerov
a  video reklamy už viac ako jednu dekádu.

Bannerová reklama

Vytvoríme pre vás originálne a vizuálne atraktívne HTML5 bannery pre využitie na sociálnych sieťach, vo výkonnostných inzertných systémoch (Google Ads, Sklik, YouTube, …) a všade tam, kde ich potrebujete.

  • analýza klienta a jeho produktu, definovanie cieľov, tvorba koncepcie
  • tvorba a optimalizácia výstupov v spolupráci s klientom
  • A/B testing, analýza, optimalizácia
  • výber dynamických formátov AMPHTML / HTML 5
  • konverzia HTML formátu do formátov vhodných pre sociálne siete

Kontaktovať Pozrieť projekty

Video reklama

Pre vaše sociálne siete navrhneme a vytvoríme pútavé kreatívne video kampane, prostredníctvom ktorých oslovíte svoju cieľovú skupinu, rozpoviete príbeh vašej značky alebo predstavíte svoj produkt.

  • definovanie cieľov a výber vhodnej stratégie kampane
  • tvorba kreatívneho konceptu (súťaže, ankety, čokoľvek)
  • voľba a príprava vhodných formátov pre rôzne siete a reklamy
  • rozvíjanie brand storytellingu prostredníctvom videí
  • prepojenie na celkovú stratégiu komunikácie značky

Kontaktovať Pozrieť projekty

Projekty

Video kampaň

Trdlokafe - Globálna video kampaň

Navrhnutie animovaných 2D videí pre awareness a performance kampaň. Tvorba scenáru, moderných ilustrácií a dynamickej motion animácie. Zabezpečenie 5 jazykových mutácií.

Ing. Věra Melkes

Ing. Věra Melkes

Perfektní spolupráce! Motion Space vyrábělo pro našeho klienta sérii animovaných videí v 5 jazykových mutacích a kromě hlavního motivu vytvořili i sérii desítek reklamních videí ve všech formátech. Vyladění úvodní kreativy proběhlo po několika zpětných vazbách bez problému a samotný proces tvorby nás velmi bavil. I navzdory takto dlouhodobému projektu a ne úplně nejrychlejších schvalovacích procesech na naší straně, proběhlo dokončení projektu hladce a studio nám dodalo nad rámec i další jazykovou mutaci videa.

Bannerová kampaň

Galéria animovaných bannerov HTML5/AMPHTML

Tvorba širokej škály animovaných bannerov vo formáte HTML5 a AMPHTML.

Tomáš Cisárik

Tomáš Cisárik

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero - online bazár

Navrhnutie awareness videí, bannerových HTML5 reklám a kreatívnej stratégie pre globálne kampane.

Miro Kalig

Miro Kalig

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow - Cloudová aplikácia pre digitalizáciu účtovníctva

Kreatívne riešenie nového business kontentu a nastavenie nosného brandu pre sezónne kampane. Jedinečný flatový motív a motion animácie ktoré píšu príbehy.

Dana Hrušková

Dana Hrušková

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske - Obchod so slovenskou kávou a čajom

Navrhnutie kreatívnych grafických konceptov a videí pre sociálne siete a bannerové/výkonnosné kampane. Tvorba funkčných a pútavých newsletterov

Ján Marton

Ján Marton

Spolupráca s MOTIONSPACE je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Luxor.cz - internetové kníhkupectvo

Tvorba animovaných HTML5 brandingov pre inzertné siete. Návrh animovaného video postu pre Facebook.

Beniš Ondřej

Beniš Ondřej

Hledali jsme šikovné grafiky, kteří by dokázali bannery a brandingy na naše dětské knížky pořádně rozhýbat. Tak aby z online reklamy na fantasy knížky na čtenáře dýchl tajemný a kouzelný svět a reklama na komiksy je vtáhla do akčního děje a zábavy. Patrik a jeho tým se vypořádali jak s velmi konkrétním zadáním s velmi nereálnými požadavky, tak s vytvořením vlastního návrhu. Děkujeme!

Video kampaň

FAnn - Online parfuméria | Video kampane

Tvorba kreatívnych video kampaní pre YouTube reklamu a sociálne siete.

Barbora Mikušová

Barbora Mikušová

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí pre FAnn parfumérie už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

Video kampaň

Getmimo - Android aplikácia

Navrhnutie kreatívnych 2D animovaných video kampaní pre sociálne siete a YouTube.

Filip Gresh

Filip Gresh

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.

Bannerová kampaň

Invest in Slovakia - Realitné investície

Navrhnutie animovaných HTML 5 bannerov pre inzertné systémy

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Prečo sme dobrá voľba?

Komplexný pohľad

Grafiku netvoríme ako grafici, ale ako reklamní špecialisti. Riešime ideu každého výstupu, pripravujeme scenáre, ladíme texty, tvoríme vizuály na mieru. Neustále myslíme na to, že reklama má predávať.

Silný partner pre agentúry

Reklamné a mediálne agentúry nám dôverujú, pretože im vieme rýchlo dodať kvalitné vizuálne podklady, na ktorých tvorbu nemajú bežné agentúry kapacitu. Pridajte sa k nim aj vy.

Skvelý pomer cena / výkon

Spolupráca je pre nás úspešná vtedy, keď sú spokojné obe strany. Preto je pre nás dôležité dodať vám prvotriedny výstup za férovú cenu. Tak, aby ste s nami chceli spolupracovať aj nabudúce.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás