Animované video

Predstavte svoju značku videopríbehom

Ako môžete využiť animované video?

E-learning / školiace video

Školiace animované videá majú za účel vzdelávať používateľa. Slúžia na vysvetlenie funkcií firemných produktov a na edukatívne účely na weboch, ktoré sa touto problematikou zaoberajú. Školiace animované video je skvelý nástroj pre efektívne vzdelávanie väčšieho počtu osôb, napríklad zamestnancov.

Firemné video

Brandové firemné video slúži na prezentáciu spoločnosti a ich produktov. Jeho účely sú primárne marketingové, snaží sa teda zapôsobiť dobrým dojmom a vyzdvihnúť prednosti značky. Využíva sa pri brandových kampaniach, pri PPC reklame na internete, ako reklama na Youtube či na sociálnych sieťach.

Explainer video

Explainer video je krátke marketingové video, ktoré slúži na opis produktu alebo služby. Väčšinou sa umiestňuje na homepage webu alebo na podstránku s produktom. Tento typ reklamného videa môže zvýšiť predajnosť produktu cez web až o 144 %.

Recruiting video

Chcete naberať nových zamestnancov? Hľadáte niekoho konkrétneho? Nie je nič efektívnejšie, než prilákať vhodného kandidáta pútavou videoreklamou. Popíšte atmosféru na pracovisku a získajte zamestnanca svojimi benefitmi. Recruiting video je na pre takýto účel ideálnym formátom videoreklamy.

Prezrite si naše 2D animované videá

Jednoduchý flat, moderný outline či hand-drawn motív; pri tvorbe reklamného animovaného videa zohľadňujeme, aký štýl je atraktívny pre vašu cieľovú skupinu. Tento typ videa môžete použiť ako Explainer video, školiace video, online reklamu na Facebook, Instagram alebo Youtube.

Nie je tento štýl animovaného videa presne to, čo hľadáte? Prezrite si naše ďalšie projekty »

Cena animovaného videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné animované video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu animovaného videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si zadefinujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely animovaného videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration