Animované video

Predstavte svoju značku videopríbehom

Ako môžete využiť animované video?

E-learning / školiace video

Školiace videá majú za účel vzdelávať užívateľa. Slúžia na vysvetlenie funkcie firemných produktov a služieb, na edukatívne účely na weboch, ktoré sa touto problematikou zaoberajú. Skvelý nástroj pre lacné a efektívne vzdelávanie väčšieho počtu osôb, napríklad pre firmy a ich zamestnancov.

Firemné video

Brandové video slúži na prezentáciu spoločnosti a ich produktov.
Jeho účely sú marketingové, snaží sa teda zapôsobiť dobrým dojmom a vyzdvihnúť prednosti značky. Slúži brandovým kampaniam u PPC reklamy, či u reklamy na sociálnych sieťach.

Explainer video

Explainer videá sú krátke marketingové videá, slúžiace na opis produktu či služby. Väčšinou sa umiestňujú na home page alebo podstránku s produktom. Niektoré firmy uviedli, že predaj produktu po vložení videa stúpol až o 144%.

Recruiting video

Chcete naberať nových zamestnancov?
Hľadáte niekoho konkrétneho?
Nie je nič efektívnejšie, než prilákať vhodného kandidáta pútavým videom. Popíšte atmosféru na pracovisku a získajte zamestnanca svojimi benefitmi

Prezrite si naše 2D animované videá

Jednoduchý flat, moderný outline či hand-drawn motív; pri tvorbe videa zohľadňujeme, aký štýl je atraktívny pre vašu cieľovú skupinu. Tento typ videa môžete použiť ako Explainer video, školiace video, videoreklamu na Facebook, Instagram alebo Youtube.

Nie je tento štýl videa presne to, čo hľadáte? Prezrite si naše ďalšie projekty »

Cena animovaného videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration