Reklamné video

Povzbuďte zákazníkov
k interakcii

Možnosti reklamných videí

Youtube reklama

Reklama na youtube je ideálnou možnosťou ako osloviť to pravé publikum. Vďaka mnohým formátom sme schopní nachystať ideálne video pre váš podnik. Buďte o krok vpred, originálnou reklamou.

Bumper

Špeciálny formát reklamy na youtube, ktorý ponúka možnosť krátkeho videa, ktoré je nepreskočitelné. Krátke, úderné videá, pri ktorých vytváraní vieme, že ich používateľ zhliadne až do konca.

Video reklama na Facebooku

Video reklamy na sociálnych sieťach zažívajú boom. Kto ich nepoužíva, ako by ani nebol. Skrátka ich nejde prehliadnuť. Facebook a Instagram video reklama je snáď najsledovanejšie a najlepšie zacieliteľná reklama vôbec. My vám ju dodáme.

Reklamný spot

Reklamný spot je približne pol minútový záznam, ktorý beží v audiovizuálnych médiách. Je oporným bodom marketingu, aj keď je mnohokrát celoplošný a drahší. Kvalitný reklamný spot je základ. My vám ho vytvoríme.

Video na web stránku

Predstavte firmu videom či animáciou na domovskej stránke vlastného webu. Nech je video hrané či animované, zaručuje vám dve veľmi podstatné veci: Bližší vzťah so zákazníkom a možnosť zrozumiteľne podať najdôležitejšie informácie.

Hrané video

Hrané video má svoje pre a proti. Síce v ňom nemôžete ukázať všetko, avšak za to herci dokážu lepšie sprostredkovať pocity. A to je základná zložka úspešného marketingu.

Prezrite si naše
reklamné videá

Tento typ videí pripravujeme pre klientov aj vo formáte krátkych príspevkov pre Facebook a Instagram, alebo ako Bumper video pre YouTube. Pomôžeme vám nájsť štýl, ktorý bude sedieť k vašej značke a zároveň bude atraktívny pre vaše cieľové publikum.

Nie je tento štýl videa presne to, čo hľadáte? Prezrite si naše ďalšie projekty »

Cena reklamného videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration