Predstavte svoj biznis videom

Pomôže vám objasniť výhody vášho produktu alebo predstaviť príbeh vášho biznisu. A práve na takéto videá sašpecializujeme - od vytvorenia grafiky, ozvučenia a dabingu až po výsledné animované alebo reklamné video.

Prehrať náš showreel

Produktové – promo video

Našou hlavnou devízou je schopnosť upútať návštevníka funkčnou reklamou. Po realizovaní viac než 800 animovaných bannerov máme dostatok skúseností a know-how na to, aby sme vedeli, ako predstaviť produkt správnou formou.

Ukázať viac

Animované video

Animované video dnes prekvitá a využíva ho čoraz viac firiem. Pomocou rôznych štýlov animácie, úderného storyboardu a zvukových efektov dokážeme do 1 minúty objasniť celý váš projekt.

Ukázať viac

Video reklama na Facebooku

Ak šaty robia človeka, tak vizuál robí značku. Investujte do kvalitného videoobsahu na sociálnych sieťach a spojte svoju značku s asociáciami: prémiová, moderná, ľudská.

Ukázať viac

Lottie animácie

Lottie sú budúcnosťou animácií a interaktívneho dizajnu. Rozpohybujú a zinteraktívnia váš web či mobilnú aplikáciu bez zbytočného programovania. Lottie navyše podporujú všetky platformy vrátane Androidu a iOS.

Ukázať viac

Filmové video

Jedna vec je odovzdať informáciu, druhá podnietiť interakciu. Ale čo ak potrebujete oboje? Tvoríme formát videa, ktoré dokáže rozpovedať príbeh a zároveň poskytne priamu cestu k interakcii.

Ukázať viac

Každé videnie sa ráta

Aby boli videá použiteľné na čo najširšom spektre platforiem, dokážeme ich pre vás optimalizovať rozmerovo či z pohľadu dátovej veľkosti. Pripravíme videá pre obrazovky orientované na výšku či na šírku. Dokážete tak osloviť cieľovú skupinu na rôznych platformách.

0 comments
0 followers

Potrebujete radu od nášho experta na video?

Nadviažte s ním spojenie