2D animácia alebo animované logo

Zatraktívnite weby a aplikácie 2D animáciou či animovaným logom

Rozpohybujte svoj biznis animáciami

Svet je dynamický. Ak chcete ostať v kurze, aj komunikácia vašej značky musí byť dynamická. Využite moderné technológie, aby ste zviditeľnili svoj produkt, značku či príbeh. 2D animácie a animované logá vám pomôžu vyniknúť kdekoľvek online. Radi vám s tým pomôžeme.

Objavte naše ďalšie služby alebo prejdite do sekcie projekty a pozrite si recenzie od naších klientov

Služby Projekty

Potrebujete pomoc?

Premýšľate nad údernou 2D animáciou alebo animovaným logom?
Dajte mi vedieť, rád vám s tým počas nezáväznej konzultácie pomôžem.

Kontaktujte ma

Pavol Udziela | Odborník na 2D animácie

Kde využijete 2D animácie a animované logá?

Gif animácie

Gif animácie sú obľúbeným spôsobom internetovej komunikácie. Vedeli ste však, že ich môžete využiť aj na mnohé iné účely v reklamnej komunikácii? Doplňte nimi web, použite ich ako dynamické gif bannery alebo sa cez ne odprezentujte na internete.

Animácie v aplikácii

Potrebujete vo svojej aplikácii zložitejšiu animáciu, ale neviete ako na to? Chcete zapracovať na pútavom vzhľade vašej aplikácie? Využite 2D animácie. Radi vám s nimi pomôžeme.

Lottie animácie

Jednoduchá a rýchla implementácia, pekné efekty a dátová nenáročnosť robia z Lottie animácií nástroj, ktorý musíte využiť. Podľa testov zvyšujú Lottie animácie konverzný pomer až o 25 %.

Animované logo

Na zážitku záleží. Pripravíme pre vás dynamickú verziu vášho loga pre web, do aplikácie, emailov a na všetky miesta, kde je dôležité zaujať na prvý pohľad. Animované logo nielen dobre vyzerá, ale spôsob jeho animácie tiež podnecuje správne asociácie – či už chcete pôsobiť seriózne, veselo alebo prémiovo.

Cena 2D animácie alebo animovaného loga

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výslednú 2D animáciu alebo animované logo potrebujeme cca 1 týždeň. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu animovaného videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si zadefinujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely animovaného videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.