Reklamné video

Povzbuďte zákazníkov
k interakcii reklamným videom

Prezrite si naše
reklamné videá

Tento typ reklamných videí pripravujeme pre klientov aj vo formáte krátkych príspevkov pre Facebook a Instagram, alebo ako bumper video pre YouTube. Pomôžeme vám nájsť štýl videa, ktorý bude sedieť k vašej značke a zároveň bude atraktívny pre vaše cieľové publikum.

Objavte naše ďalšie služby alebo prejdite do sekcie projekty a pozrite si recenzie od naších klientov

Služby Projekty

Potrebujete pomoc?

Nie ste si istí, aký typ videa potrebujete pre vaše podnikanie?
Dajte mi vedieť, rád vám s tým počas nezáväznej konzultácie pomôžem.

Kontaktujte ma

Pavol Udziela | Odborník na videá

Kde využijete reklamné video?

Youtube reklama

Reklama na Youtube je ideálnou možnosťou, ako osloviť správne publikum. Pripravíme pre vás reklamné video, ktoré bude vyhovovať špecifikácii pre Youtube, aby ste mohli osloviť svoje cieľovú skupinu tam, kde rada trávi svoj čas. Nechajte vaše promo video zažiariť.

Bumper Ads

Bumper Ad je špeciálny formát nepreskočiteľného reklamného videa na Youtube. Pripravíme pre vás krátke, úderné a obsažné online video, ktoré si získa pozornosť zákazníka a v priebehu niekoľkých sekúnd mu doručí vaše posolstvo.

Videoreklama na Facebooku

Videoreklamy na sociálnych sieťach zažívajú nevídaný boom. Kto ich nepoužíva, ako by ani neexistoval. Ak však chcete medzi ostatnými zažiariť, nemôžete sa uspokojiť s priemerom. Pripravíme vám chytľavé reklamné video, ktoré vyzerá dobre na desktope aj v mobilnom zobrazení.

Reklamný spot

Reklamný spot je približne polminútový záznam, ktorý beží v audiovizuálnych médiách. Je oporným bodom marketingu, aj keď je jeho cena vyššia než pri iných typoch reklamných videí. Po rozpracovaní do rôznych formátov je ho možné využiť aj v ďalších médiách, ako sú sociálne siete či Youtube.

Video na web stránku

Predstavte svoju firmu videom či animáciou na domovskej stránke vášho webu. Či už je reklamné video hrané alebo animované, zaručí vám dve podstatné veci: bližší vzťah so zákazníkom a možnosť zrozumiteľne komunikovať dôležité informácie o vašej značke či produkte.

Hrané video

Hrané reklamné video je iná liga. Sprostredkovanie pocitov skutočnými ľuďmi je totiž mimoriadne efektívny spôsob komunikácie. Pripravíme vám takéto video od prvotného návrhu cez produkciu až po finálne rozpracovanie do rôznych formátov.

Cena reklamného videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, aké reklamné video potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné reklamné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu reklamného videa, scenár videoreklamy a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely reklamného videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.