Reklamný spot

Reálne zábery,
reálne výsledky

Možnosti reklamných spotov vo video marketingu

Youtube reklama

Reklama na Youtube je ideálnou možnosťou, ako osloviť správne publikum. Pripravíme pre vás reklamné video, ktoré bude vyhovovať špecifikácii pre Youtube, aby ste mohli osloviť svoju cieľovú skupinu tam, kde rada trávi svoj čas. Nechajte vaše promo video zažiariť.

Bumper

Bumper Ad je špeciálny formát nepreskočiteľného live action videa na Youtube. Pripravíme pre vás krátke, úderné a obsažné online video s reálnymi zábermi, ktoré si získa pozornosť zákazníka a v priebehu krátkeho času mu doručí vaše posolstvo.

Video reklama na Facebooku

Videá na sociálnych sieťach a live action videá, to spolu jednoducho funguje. Ak neveríte, otvorte si stories vo vašej aplikácii. Pripravíme vám chytľavé live action online reklamné video, ktoré vyzerá dobre na desktope aj v mobilnom zobrazení a získa si pozornosť vašich zákazníkov.

Reklamný spot

Reklamný spot je približne polminútový hraný záznam, ktorý beží v audiovizuálnych médiách. Je oporným bodom marketingu, aj keď je jeho cena vyššia než pri iných typoch reklamných videí. Po rozpracovaní do rôznych formátov je ho možné využiť aj v ďalších médiách, ako sú sociálne siete či Youtube.

Video na web stránku

Predstavte svoju firmu reklamným live action videom na domovskej stránke vášho webu. Hrané online video vám zaručí dve podstatné veci: bližší vzťah so zákazníkom a možnosť zrozumiteľne komunikovať dôležité informácie o vašej značke či produkte.

Hrané video

Hrané reklamné video je iná liga. Sprostredkovanie pocitov skutočnými ľuďmi je totiž mimoriadne efektívny spôsob komunikácie. Pripravíme vám takéto video od prvotného návrhu cez produkciu až po finálne rozpracovanie do rôznych formátov.

Prezrite si naše live action videá

Našim klientom pomáhame budovať viditeľnosť na sociálnych sieťach. Väčšinou sú to krátke videá do príspevkov na Facebooku, Instagrame alebo Bumper reklamy pre YouTube.

Cena reklamného videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu live action videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén live action videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration