Reklamný spot

Oslovte reklamným spotom správnu cieľovú skupinu

Prezrite si naše reklamné spoty

Ideamakeri, copywriteri, animátori, dabingoví herci. Spoločne pracujeme na tom, aby mal váš reklamný spot silný príbeh, správnu emóciu, aby predstavoval produkt či značku jedinečným spôsobom a aby bol vizuálne atraktívny. Pozrite sa sami.

Objavte naše ďalšie služby alebo prejdite do sekcie projekty a pozrite si recenzie od naších klientov

Služby Projekty

Potrebujete pomoc?

Nie ste si istí, aký typ videa potrebujete pre vaše podnikanie?
Dajte mi vedieť, rád vám s tým počas nezáväznej konzultácie pomôžem.

Kontaktujte ma

Pavol Udziela | Odborník na videá

Prečo je reklamný spot skvelou voľbou?

Živá emócia

Pri tvorbe reklamného spotu pracujeme so živými hercami, priestormi a kulisami. Vďaka tomu dokážeme do spotu priniesť nielen autentické emócie a reálnosť, ktorú dnes animácia nedokáže nahradiť. Reklamný spot tiež pomôže klientovi ľahšie nadviazať vzťah a dôveru k značke.

Využiteľnosť

Jednou z výhod kvalitného reklamného spotu je jeho všestrannosť. Ak dopredu myslíte na to, aké mediálne kanály chcete využiť, dokážeme ho natočiť tak, aby sa takýto spot (alebo jeho rôzne časti) dal využiť na webe, sociálnych sieťach, v inzertných systémoch a na rôznych iných platformách.

Zapamätateľnosť

Ak by ste si teraz mali spomenúť na obľúbené reklamy,ktoré vám napadnú ako prvé? Spravidla to bývajú tie so živými hercami či skutočnými produktmi. Využitie skutočných osôb v reklame vytvára ľahšiu zapamätateľnosť oproti tým, pri ktorých sa využívajú rôzne formy animácie.

Dôveryhodnosť

Ľudia majú tendenciu identifikovať sa so živými postavami, ktoré vystupujú v spote. Ženy si kupujú veci, ktoré dobre vyzerajú na modelke vo videu, mužom sa páči automobil, ktorý prezentuje úspešný mladý muž. Reklamný spot zvýši vašu dôveryhodnosť a podnieti ľudí, aby snívali o tom, aké by bolo vlastniť váš produkt.

Cena reklamného spotu

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 1 mesiac. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia reklamného spotu?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu reklamného spotu, scenár a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén reklamného spotu (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.