Zavrieť projekt
Bannerová kampaň

Ukážky kreatívnych HTML5 bannerov

Tvoríme profesionálne animované bannery pre vašu online reklamu. Získajte vzácne sekundy klientovej pozornosti. Prezrite si naše práce a sami zistite, či si získajú aj vašu pozornosť.

Tomáš Barčík
Tomáš Barčík CMO

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Miro Kalig
Miro Kalig CEO Offero j.s.a

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

Jakub Gombár
Jakub Gombár Invelity - CEO

S Motionspace spolupracujeme dlhodobo a berieme ich už pomaly ako súčasť nášho tímu. Sme veľmi spokojní s ich prístupom a inovatívnymi návrhmi. Vďaka Motionspace, vieme navrhovať efektívne videokampane na sociálnych sieťach či na YouTube. Okrem videí nám pripravujú aj animované bannery, pri ktorých vidíme, že ľudí zaujmu viac a takýto formát má takmer vždy vyššiu mieru prekliku v porovnaní so statickou grafikou.

Tomáš Čisárik
Tomáš Čisárik Co - Founder

S klukama z Motionspace spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by animované bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Výrobca spotrebičov Mora

Poznáte recept na úspech? Pre známu českú značku domácich spotrebičov sme sa pokúsili takýto recept na atraktívne a efektívne bannery nájsť. Klient nám poskytol statický vizuál a my sme mu vdýchli život a naučili ho hýbať sa. Všetko muselo pôsobiť prémiovo a priniesť istú mieru WOW efektu tak, aby celkový vizuál zaujal, čo sme napokon vyriešili tzv. „fotomanipuláciou“.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Predajca elektrospotrebičov Hisense

Statický vizuál, ktorý je treba rozpohybovať tak, aby si nielen získal pozornosť, ale vyvolal aj správne asociácie, akými sú prémiovosť a kvalita – to je zadanie, s ktorým sa stretávame pomerne často. Preto vieme, ako sa s ním popasovať. Aj v tomto prípade sme do toho vložili všetky skúsenosti (a k tomu kúsok tvorivosti), aby výsledok stál za to.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Developerský projekt - Sokolka

Sokolka patrí medzi tie projekty, na začiatku ktorých boli existujúce statické bannery. Klient sa rozhodol posunúť ich na novú úroveň, a zvýšiť tak vnímanie prémiovosti celého produktu – v tomto prípade bytového domu. Pre takýto projekt sa najlepšie hodili bannery vo formáte AMPHTML. Výsledok pôsobí prémiovo, ale zároveň čisto a jednoducho.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Prevádzkovateľ online kasín

Online kasíno potrebovalo zaujať a poskytnúť divákom informáciu o rôznych bonusoch. Od klienta sme preto získali assety z programu Figma a na ich základe sme vytvorili grafický podklad, pripravili ho pre animáciu a celý vizuál následne oživili pohybom. Výsledok je farebný, neopozeraný a ľahko zaujme pozornosť.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Český online second hand

Najväčší online „sekáč“ v Českej republike si od nás vyžiadal atraktívne a milo pôsobiace online bannery vo formáte HTML5. Dostal ich? Dostal! Celá tvorba bannerov od prvotných návrhov cez animáciu a texty do hotových vizuálov prebehla v našej réžii. Ocenili sme klientovu dôveru a priniesli sme neopozeranú kreatívu, ktorú zasa ocenil klient.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Cukrárska akadémia

Sada bannerov, ktoré pozývajú na kurz pečenia? Bez problémov! Vo výkonnostne orientovaných HTML5 banneroch pre sympatickú kaviareň sme využili aj detail žmurknutia hlavnej postavy, ktorý človeka núti prezrieť si to celé ešte raz a presvedčiť sa, či videl správne. Jednoduché, príťažlivé a s nadštandardnou mierou prekliku. Úloha splnená.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Investičná realitná spoločnosť

Slovenská investičná realitná spoločnosť nás oslovila so špecifickým zadaním – sériu bannerov treba vyrobiť v čo najkratšom čase. Šibeničný termín nás však nevyľakal, a tak sa nám v krátkom čase podarilo pripraviť koncept, na základe ktorého vznikla sada brandových a výkonnostných bannerov. Hlavná idea: „Najlepšia investícia? Nehnuteľnosti!“ Veríme, že aj investícia do nás bola najlepšou, akú si klient mohol vybrať. 😉

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Auditorská spoločnosť

Keď do vás vloží dôveru svetový korporát ako je Deloitte, je to vždy pocta aj zodpovednosť. A tento klient svetovým korporátom rozhodne je. Pripravovali sme preň bannery, ktoré prezentovali ich daňové menu „á la carte“. Ručne kreslené vizuálne podklady sme pretavili do atraktívnej dynamickej animácie, ku ktorej sme pripravovali aj reklamné texty.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Fitness e-shop

Klient potreboval odkomunikovať možnosť veľkoobchodnej spolupráce a dropshipping. Komunikáciu chcel postaviť na logách značiek a silných fotografiách tak, aby bol celok neprehliadnuteľný, dynamický a aj trochu sexi. Vizuálne podklady dodal klient, o zvyšok sme sa postarali my. Výsledkom sú chytľavé bannery vo formáte AMPHTML.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Obchod so svietidlami

Špecialista na osvetlenie sa rozhodol zažiariť v online priestore a prilákať tak nových klientov. Nemal presnú predstavu, chcel však niečo pútavé vo vlastnej vizuálnej identite – a nám okamžite svitlo. Riešením sa stala sada awareness bannerov vo formáte AMPHTML, ktoré sa dynamicky rozsvietia a uprostred statického obsahu si ľahko získajú zvýšenú pozornosť.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Nová vilová štvrť v Prahe

Kvalitné vizuály, výrazné farby a animované prestrihy. Ak viete, ako to celé správne dať dokopy, sada atraktívnych awareness bannerov vo formáte AMPHTML je hneď na svete. Bannery pre nový developerský projekt boli orientované ako na privedenie potenciálnych klientov na web, tak aj na posilnenie zapamätateľnosti značky.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

E-shop s krevetkami

Na krevety experti nie sme, ale na získanie zákazníkovej pozornosti áno. Preto sme sa popasovali aj s animáciou ilustrovanej krevetky, ktorú nám poslal klient prevádzkujúci obchod zameraný práve na krevety. Urobiť z bannerov vo formáte AMPHTML malé akvárium sa nakoniec z pohľadu výkonnosti kampane ukázalo ako skvelý ťah.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Predajca ojazdených vozidiel

Jednoduchý a priamy návrh performance animovaných AMPHTML bannerov pre prémiového predajcu ojazdených automobilov. Klient chcel klásť dôraz na zobrazené automobily, nemal však k dispozícii ich video. Namiesto áut sme preto rozpohybovali celú použitú fotografiu a bannery sme tak dokázali dodať v mimoriadne krátkom čase. Vizuálna stránka bannerov odrážala doterajšiu komunikáciu klienta.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

E-shop s prírodnou kozmetikou

Hoci bol klient s dizajnom svojich existujúcich statických bannerov v podstate spokojný, animované bannery ho očarili natoľko, že tie svoje sa rozhodol rozpohybovať. Výsledok? Séria awareness bannerov vo formáte HTML5, ktorá si pozornosť získa oveľa ľahšie než jej statickí súrodenci.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Online bazár

Jednoduché, ale neopozerané akvizičné bannery vo formáte HTML5 pre inzertný systém Offero v dizajne spoločnosti. Statické bannery nám dodal klient, my sme mali za úlohu priniesť do nich pohyb. Sériu bannerov vizuálne doplnilo niekoľko animovaných detailov, ako je postupné zjavovanie textu, pulzujúce tlačidlo či prechody v dizajne loga.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Inšpiratívny web o boji s chorobou

Mimoriadne vzácny a inšpiratívny projekt pre pacientov a ich blízkych, v ktorom vystupujú ľudia, ktorí sa stretli s nepriazňou osudu, ale nevzdali sa a vybojovali si víťazstvo. Pripravovali sme preň podľa dodaných textov a fotografií HTML5 bannery, ktoré ľudí oboznamujú s existenciou portálu a pozývajú nahliadnuť doň.

Kontaktujte nás Pozrieť ďalšie

Potrebujete profesionálne animované bannery, ktoré sa nedajú prehliadnuť?

Radi ich pre vás vytvoríme. Zavolajte nám alebo napíšte.

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.