Zavrieť projekt
Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske – Obchod so slovenskou kávou a čajom

Popradske.sk je už roky etablovanou celoslovenskou značkou. Tvoriť kampane pre takéhoto klienta je vždy dvojnásobná radosť. Klientovi sme pripravili návrh kreatívnych grafických konceptov a videí pre sociálne siete a výkonnostné bannerové kampane. Postarali sme sa aj o tvorbu funkčných a pútavých newsletterov, ktorým sme s pomocou animácií vdýchli život.

Ján Marton
Ján Marton Marketingový referent | Popradske

Spolupráca s Motionspace je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

Jedným z pripravovaných vizuálov bol návrh animovaného Facebook postu pre wellness čaj DETOX. Jednoduchá, čistá grafika s fotorealistickým zobrazením produktu, ktorá sa ľahko vpíše do pamäte zákazníka.

Realizácia brandového promo videa v rámci Popradske.sk, v tomto prípade pre Popradskú kávu.

Youtube video spot

Realizovali sme tiež brandový video spot pre odrodové kávy klienta. Príbeh sa v tomto prípade rozpráva sám, bez potreby voiceoveru. Video je namiesto neho doplnené textami v grafike, príjemnou hudbou a zvukmi, ktoré harmonicky dotvárajú jednotlivé zábery. Dôraz na produkt je tu nielen v jeho zobrazení, ale aj v celkovom vytvorení atmosfér,y v ktorej si poviete: „A práve som dostal chuť na kávu.“ :)

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.