Zavrieť projekt
Bannerová kampaň

Invest in Slovakia – Realitné investície

Pripravili sme návrh animovaných HTML 5 bannerov pre inzertné systémy klienta Invest in Slovakia.

Tomáš Barčík
Tomáš Barčík CMO, InvestInSlovakia

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Klientovi sme navrhli sadu dynamických HTML 5 bannerov pre akvizičnú a brandovú kampaň, ktorá sa mala primárne spúšťať v rámci inzertnej siete Google, po zapracovaní na iné formáty je ju však možné použiť aj v inom inzertnom prostredí.

Dynamická ukážka sady akvizičných HTML 5 bannerov vo vizuálnej identite spoločnosti. Ak sa vizuál nehýbe, kliknite naň, je dynamický.

Brandové HTML 5 bannery pre Invest in Slovakia sme nepripravovali iba vizuálne, ale tvorili sme celú koncepciu vrátane copywritingu (texty) a rozmiestnenia jednotlivých prvkov tak, aby bannery ako celok fungovali čo najefektívnejšie. Niektoré detaily sme doladili s klientom, vo všeobecnosti nám však nechal voľnú ruku.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.