Zavrieť projekt
Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow – Cloudová aplikácia pre digitalizáciu účtovníctva

Pre cloudovú účtovnú aplikáciu Wflow sme mali možnosť tvoriť kampaň od základov – na to sa vždy tešíme najviac. Pripravili sme teda kreatívne riešenie nového business contentu a nastavili sme základné pravidlá pre sezónne kampane spoločnosti Wflow. Využili sme pri tom jedinečný flat-ový motív a úchvatné motion animácie, ktoré píšu príbehy. Vytvorili sme tak kampaňové vizuály, ktoré vedia,ako si získať pozornosť.

V spolupráci s agentúrou Unikum
Dana Hrušková
Dana Hrušková Senior Marketing Manager | Wflow.com

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Animovaný web header, ktorý sme vytvorili pomocou Lottie technológie.

Vtipným spôsobom sme v týchto banneroch zobrazili problémy, s ktorými sa stretávajú účtovníci a účtovníčky...

...ale aj majitelia firiem. Ich problémy pomáha Wflow riešiť rýchlo a bezbolestne. Vďaka Lottie animáciám je pointa z bannerov ľahko čitateľná.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.