Animácie a Videá

Pomôžeme vám objasniť výhody vášho produktu alebo predstaviť príbeh vášho biznisu. A práve na takéto videá sašpecializujeme - od vytvorenia grafiky, ozvučenia a dabingu až po výsledné animované alebo reklamné video.

Prehrať showreel

Reklamné video

Našou hlavnou devízou je schopnosť upútať návštevníka funkčnou reklamou. Po realizovaní viac než 800 animovaných bannerov máme dostatok skúseností a know-how na to, aby sme vedeli, ako predstaviť produkt správnou formou.

Ukázať viac

Animované video

Animované video dnes prekvitá a využíva ho čoraz viac firiem. Pomocou rôznych štýlov animácie, úderného storyboardu a zvukových efektov dokážeme do 1 minúty objasniť celý váš projekt.

Ukázať viac

Animácia na sociálne siete

Ak šaty robia človeka, tak vizuál robí značku. Investujte do kvalitného videoobsahu na sociálnych sieťach a spojte svoju značku s asociáciami: prémiová, moderná, ľudská.

Ukázať viac

Lottie animácie

Lottie sú budúcnosťou animácií a interaktívneho dizajnu. Rozpohybujú a zinteraktívnia váš web či mobilnú aplikáciu bez zbytočného programovania. Lottie navyše podporujú všetky platformy vrátane Androidu a iOS.

Ukázať viac

Filmové video

Jedna vec je odovzdať informáciu, druhá podnietiť interakciu. Ale čo ak potrebujete oboje? Tvoríme formát videa, ktoré dokáže rozpovedať príbeh a zároveň poskytne priamu cestu k interakcii.

Ukázať viac

Každé videnie sa ráta

Aby boli videá použiteľné na čo najširšom spektre platforiem, dokážeme ich pre vás optimalizovať rozmerovo či z pohľadu dátovej veľkosti. Pripravíme videá pre obrazovky orientované na výšku či na šírku. Dokážete tak osloviť cieľovú skupinu na rôznych platformách.

0 comments
0 followers

Potrebujete radu od nášho experta na video?

Nadviažte s ním spojenie