Vzdelávacie video

Využite silu animácie vo vzdelávacom videu

Prezrite si naše vzdelávacie videá

Vzdelávacie video je jedným z najlepších spôsobov, ako môžete divákom vysvetliť konkrétnu problematiku, o ktorú majú záujem. Sila e-learning videa s ukrýva v tom, že je názorné, ľahko zapamätateľné a navyše využíva humor na to, aby s divákom nadviazalo spojenie.

Potrebujete pomoc?

Nie ste si istí, aký typ videa potrebujete pre vaše podnikanie?
Dajte mi vedieť, rád vám s tým počas nezáväznej konzultácie pomôžem.

Kontaktujte ma

Pavol Udziela | Odborník na videá

Aké sú výhody vzdelávacieho videa?

Prednáška? Nie, zážitok!

Najväčší problém väčšiny vzdelávacích materiálov sa ukrýva v tom, že nevyužívajú obraz ako silné médium. Vzdelávacie video odovzdáva posolstvo zabalené do sympatického vizuálu, humoru a nezriedka aj pútavého príbehu, vďaka čomu v človeku po dopozeraní neostane iba informácia, ale aj pocit.

Zložité témy jednoducho

Účinné vzdelávanie je postavené na jednoduchosti. Zložité systémy, štruktúry a procesy dokážeme v e-learning videu vďaka dôkladnej príprave zabaliť do jednoduchých príkladov. Pri našich videách ľudia nezívajú (ak si teda klient neobjedná vzdelávacie video o spánku).

Neobmedzené možnosti

Vďaka moderným technológiám animácie vieme vo vzdelávacom videu predstaviť minulosť či budúcnosť, pozrieť sa na druhý koniec slnečnej sústavy aj do mikrosveta integrovaných obvodov. Na rozdiel od živých hercov vie animácia vykresliť akúkoľvek problematiku tak, aby bola zrozumiteľná pre každého.

Oslovujte a získavajte zamestnancov

Možnosti vzdelávacích videí sa nekončia len pri vzdelávaní. Tento typ videa môzete rovnako dobre vyuźiť aj ako recruiting video, v ktorom potenciálnym budúcim zamestnancom predstavíte vašu spoločnosť, vysvetlíte náplň práce a požiadavky na zamestnanca a odhalíte čosi z vašej firemnej kultúry.

Cena vzdelávacieho videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu animovaného videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si zadefinujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely animovaného videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.