Promo video

Zvýšte svoj predaj a konverzie

Best practices promo videí

Propagačné video

Aj vaša firma potrebuje spropagovať. Ukážte svetu, čomu sa venujete a v čom ste jedineční. Nie je lepší spôsob ako prepracované propagačné video.

Videoprezentácia

Videoprezentácia je forma prezentácie na akúkoľvek tému, spracovaná pútavo a tak, aby si každý odniesol, čo mohol a najlepšie všetkému rozumel.

Produktové video

Máte produkt, ktorý je pre vás zásadný a potrebujete ho dostať medzi ľudí? Alebo im len potrebujete vysvetliť, ako váš produkt funguje?
K týmto účelom slúžia produktové videá.

Animované 2D promo video

2D rozmer vám ponúka farebné animácie plné zaujímavých myšlienok, kreslených postavičiek a množstvo nápadov ako urobiť pútavé video. Pomôžeme vám zvoliť ten správny štýl k vašej značke.

Prezrite si naše promovideá

Našim klientom pomáhame budovať viditeľnosť na sociálnych sieťach. Väčšinou sú to krátke videá do príspevkov na Facebooku, Instagrame alebo Bumper reklamy pre YouTube.

Cena promo videí

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration