Promo video

Využite promo videá a zvýšte výkonnosť vašich kampaní

Prezrite si naše promo videá

Miera interakcie, zapamätateľnosť či miera konverzie. To všetko sú metriky, ktoré rastú, keď v kampani využijete profesionálne pripravené promo video. Nedovoľte potenciálnym zákazníkom pozerať sa iným smerom. Získajte si ich pozornosť, udržte ju – a našli ste nových klientov.

Potrebujete pomoc?

Nie ste si istí, aký typ videa potrebujete pre vaše podnikanie?
Dajte mi vedieť, rád vám s tým počas nezáväznej konzultácie pomôžem.

Kontaktujte ma

Pavol Udziela | Odborník na videá

Promo video vám pomáha predať viac

Atraktivita

Uprostred online priestoru plného miliónov lacných a nevýrazných prezentačných bannerov zažiari profesionálne promo video ako kométa na nočnej oblohe. Divák si ho zapamätá apri ďalšom kontakte s produktom sa posilňuje jeho vnímanie značky. To netvrdíme my, ale štatistiky.

Interakcia

Videoreklama patrí v súčasnosti medzi reklamné formáty s najvyššou mierou interakcie spomedzi všetkých využívaných formátov. Doba fotografií je za nami, ak dnes chcete zaujať, potrebujete dynamické video. čím kvalitnejší obsah, tým viac interakcií – a tým viac sa o vašom produkte bude hovoriť.

Dôveryhodnosť

Značky, ktorým dôverujeme, sú tie, na ktoré sa najčastejšie obraciame. Profesionálna reklama preto spája produkt v mysli zákazníka so správnymi asociáciami. Pri tvorbe promo videa na to myslíme a konzultujeme s klientom tie asociácie, ktoré potrebuje v rámci pozicioningu posilniť.

Konverzie

V biznise je na konci dňa dôležité, koľko nových zákazníkov sme získali a koľko sme dokázali predať. Promo videá pomáhajú pritiahnuť na web viac návštevníkov, vytvárajú v nich správne asociácie a podnecujú dôveru k značke – a to všetko sa prejaví v nákupnom košíku, odoslaných dopytoch či uzavretých kontraktoch.

Cena promo videa

Našou misiou je vytvoriť niečo, čo vám pomôže.
Preto každý projekt naceňujeme individuálne
.

Ako to prebieha?
Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu. Počas nej zistíme, čo presne potrebujete, pripravíme vám ponuku/y a vy si vyberiete, čo vám vyhovuje. Následne začneme s výrobou. Jednoduché ako sovietske družice.

Ako dlho to trvá?
Na tvorbu od prvotného briefu až po výsledné video potrebujeme cca 2 až 3 týždne. Ak vám však horí pod r… aketou alebo vás tlačí nejaký deadline, krátkodobo dokážeme fungovať v raketovom móde aj my.

Získajte cenovú ponuku zadarmo

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvorenie konceptu

Na základe spoločnej konzultácie pripravíme myšlienkovú mapu videa, scenár a text pre hlasového herca. Následne si definujeme najvhodnejší štýl videa pre váš projekt alebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Podľa typu a štýlu videa pripravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Farebnosť a grafické prvky prispôsobíme korporátnej identite vašej firmy.

3

Nahrávanie hlasových stôp

Pre účely videa nahráme jednotlivé hlasové stopy s profesionálnymi hercami v nahrávacom štúdiu. K dispozícii máme mužský aj ženský hlas v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

4

Animácia a zvuk

Teraz príde tá pravá alchýmia! Začíname animovať a pridávať dynamiku do grafikom dizajnovaných statických scén. K animáciám pridáme zvukové efekty a licencovanú hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.