Zavrieť projekt
Video kampaň

Getmimo – Android aplikácia

Poznáte Getmimo? Pre túto obľúbenú platformu, ktorá pomáha ľuďom naučiť sa programovať, sme mohli navrhnúť kreatívne 2D animované video kampane pre sociálne siete a YouTube. A vďaka jasnej predstave klienta, dobre definovanému zadaniu a bezproblémovej komunikácii to bola mimoriadna zábava.

Filip Gresh
Filip Gresh Art director, m1mo

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.
(Motionspace nám pomohol zlepšiť spôsob, akým naša aplikácia pôsobí a vyzerá. Je to veľký rozdiel, ktorý si naši zákazníci všimnú a užívajú si ho zakaždým, keď otvoria našu aplikáciu.)

Návrh animovaného postu pre Facebook a Instagram pre platformu Getmimo. Motívom bola myšlienka, že programovanie je tak jednoduché, že sa ho pokojne dokáže naučiť aj mačka – ak má správny nástroj. Banner je z vizuálneho hľadiska jednoduchý, no v kombinácii s dobre vybranými animáciami funguje na potenciálnych zákazníkov mimoriadne dobre.

Kreatívny návrh animovaného postu pre Facebook a Instagram. V tomto komunikáte ste pozvaní k tomu, aby ste sa naučili programovať „za jazdy“ – nech už to znamená čokoľvek. Jemný humor dobre ladí s príjemným štýlom grafiky a vysiela ľahko čitateľné posolstvo.

Promo video - Getmimo

Dlhšie promo video pre brandovú kampaň bez voiceoveru, zato však s bohatou nádielkou animácií rôzneho druhu, ktorá spôsobí, že sa vám ani 31 sekundové nebude zdať dlhé.

Ukážka 2D animovaných IG stories a štýlu ich vizuálneho stvárnenia. Ak sa grafika nehýbte, kliknite na ňu, je dynamická.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.