Zavrieť projekt
Video kampaň

Trdlokafe – Globálna video kampaň

Pre klienta Trdlokafe sme navrhli set animovaných 2D videí pre awareness a performance kampaň. Zastrešili sme kompletný návrh a tvorbu od prípravy pôvodného scenára, cez výber a rozpohybovanie moderných ilustrácií a dynamickej motion animácie až po kompletné zabezpečenie piatich rôznych jazykových mutácií.

V spolupráci s agentúrou Imfrontman
Ing. Věra Melkes
Ing. Věra Melkes Vedoucí videoprodukce

Perfektní spolupráce! Motionspace vyrábělo pro našeho klienta Trdlokafé sérii animovaných videí v 5 jazykových mutacích a kromě hlavního motivu vytvořili i sérii desítek reklamních videí ve všech formátech. Vyladění úvodní kreativy proběhlo po několika zpětných vazbách bez problému a samotný proces tvorby nás velmi bavil. I navzdory takto dlouhodobému projektu a ne úplně nejrychlejších schvalovacích procesech na naší straně, proběhlo dokončení projektu hladce a studio nám dodalo nad rámec i další jazykovou mutaci videa.

Atraktívny banner s animovanými postavičkami vás hneď vtiahne do deja. Dizajn sme prispôsobili korporátnej identite Trdlokafe.

Pripravili sme aj banner, ktorý komunikoval silnú stránku Trdlokafe – šlo o jedno z mála stravovacích zariadení, ktoré dokázalo prežiť a rásť aj počas koronavírusového obdobia. Vhodne zvolené animácie nenápadne umocňujú hlavný message.

Vizuál pre Facebook príspevok sme pripravovali na mieru s vedomím, že na sociálnych sieťach treba základné posolstvo odovzdať čo najrýchlejšie.

Explainer video - Trdlokafe

Vlajkovou loďou kampane je explainer video, ktoré predstavuje franšízu Trdlokafe, jej výhody a možnosti investovania do tohto projektu. Dôležité informácie sme podporili aj vizuálne, aby došlo k vyššej miere zapamätateľnosti.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.