Zavrieť projekt
Video kampaň

FAnn – Online parfuméria

Pre túto mimoriadne známu a obľúbenú značku sme mali možnosť tvoriť kreatívne video kampane pre YouTube reklamu a sociálne siete.

V spolupráci s agentúrou Invelity
Barbora Mikušová
Barbora Mikušová PPC Specialist

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

Vianočné promo video pre Facebook kampaň má bez veľkej kreatívy odovzdať informáciu, že pred Vianocami je moźné objednať si v zľave z desiatok rôznych značkových produktov. Video bolo tvorené vo vizuálnej identite FAnn, bolo však orientované primárne výkonnostne.

Pripravili sme jednoduché vianočné promo video pro Facebook kampaň (určenú primárne na Black Friday). Jednoduchá, ale pritom neopozeraná grafika, ktorá dokáže zákazníka podnietiť k tomu, aby prestal scrollovať a krátke video si prezrel.

FAnn parfumérie - vianočná kampaň

Vianočné promo video pre Youtube kampaň sme pripravovali nielen vizuálne. Súčasťou tvorby bol totiž aj voiceover, produkcia zvukovej časti sa teda odohrala aj so ženskou dabérkou. A keď máte dobrý vizuál a dobrý zvuk, celé to do seba pekne zapadne – a kampaň sa môže spúšťať.

FAnn parfuméria - promo video

Promo video pre Youtube kampaň - 30 rokov s parfumériou FAnn

FAnn parfuméria - Brandové video

Brandové video pre Youtube kampaň

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás