Tvoríme kreatívne videá, 2D animácie
a HTML5 bannery

Sme odborníci na digitálnu produkciu videí, alebo bannerovej reklamy. Našou silnou stránkou je premyslený kreatívny koncept, ktorý prepájame s efektívnou animáciou. Zaujíma vás, čo môžeme pre vás vytvoriť?

Naše služby

2D Animované video

Keď je potrebné rýchlo zaujať pozornosť, siahnite po animáciách. Zábavné a do detailov prepracované animované reklamné videá postavia vaše reklamné posolstvo do centra pozornosti. Od flat designu cez moderný outline až po hand-drawn motív; pri tvorbe animovaného reklamného videa zohľadníme a využijeme štýl, ktorý je pre vašu cieľovú skupinu najatraktívnejší.

Pozrieť viac

Reklamné video

Reklamné video je naša kráľovská disciplína. Pomôžeme vám povzbudiť zákazníkov k interakcii a nákupu videom, ktoré odovzdá posolstvo jazykom vašej cieľovej skupiny. Či už potrebujete atraktívny reklamný spot pre sociálne siete, pútavé „bumper ads“ reklamy pre inzertné systémy alebo špecifický formát pre vaše podnikanie, máme pre vás recept na úspech.

Pozrieť viac

Produktové video

Máte skvelý produkt, ale takmer nik o ňom nevie? V takom prípade potrebujete produktové video, ktoré predstaví váš produkt svetu. Umiestnite ho na web, využite ho v online reklamách alebo na YouTube – všade, kde sa objaví, si nájde divákov. Povedzte nám, čím je produkt výnimočný a všetko ostatné od tvorby idey až po finálne spracovanie videa môžete nechať na nás.

Pozrieť viac

Vzdelávacie video

Uvažujete o informačnom videu pre zamestnancov, ktoré ich má previesť základmi bezpečnosti na pracovisku? Chcete šíriť povedomie o nových metódach prevencie či liečby konkrétnej choroby? Ak potrebujete inštruktážne video, ktoré má jednoducho a názorne vysvetliť konkrétnu problematiku, u nás ste na správnej adrese.

Pozrieť viac

Reklamný spot

Reklamný spot je ťažká váha každej marketingovej stratégie. Jeho schopnosť odovzdať posolstvo prostredníctvom živých hercov a autentických emócií je takmer neporaziteľná. Pripravíme pre vás takýto reklamný spot od tvorby scenára cez natáčanie až po postprodukciu.

Pozrieť viac

HTML5 Bannery

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Keď však máte kvalitný animovaný banner, zvuk vôbec nebudete potrebovať. Pre vašu značku vytvoríme na mieru šité a vizuálne príťažlivé bannery s možnosťou interakcie. Prispôsobíme ich vášmu webu alebo inzertným systémom. HTML5 bannery veľmi dobre vedia, ako si získať pozornosť zákazníkov a nasmerovať ju na správne miesto. Využite ich.

Pozrieť viac

Dana Hrušková - Senior Marketing Manager

Wflow

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. I napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci. Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi. Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Tomáš Barčík - CMO

Investinslovakia

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Jakub Gombár - CEO

Invelity

S Motionspace spolupracujeme dlhodobo a berieme ich už pomaly ako súčasť nášho tímu. Sme veľmi spokojní s ich prístupom a inovatívnymi návrhmi. Vďaka Motionspace, vieme navrhovať efektívne videokampane na sociálnych sieťach či na YouTube. Okrem videí nám pripravujú aj animované bannery, pri ktorých vidíme, že ľudí zaujmu viac a takýto formát má takmer vždy vyššiu mieru prekliku v porovnaní so statickou grafikou.

Michal Majerník - PPC manager

Volis - international

S Motionspace spolupracujeme už druhý rok pri tvorbe videí. Na práci s nimi si cením hlavne nápady, s ktorými prídu často nad rámec zadania a očakávania. A tiež to, s akým nasadením projekty zvládnu, keď horia termíny. No a v neposlednom rade kvalitu ich práce ;)

Slavomíra Britaňáková

Garrett Motion

Spoločnosť Motionspace som našla na webe. Po oslovení ihneď reagovali na požiadavku inštruktážneho animovaného videa pre návštevy. Spolupraca a komunikácia na profesionálnej úrovni, vysoká flexibilita pri riešení detailov a zmien. Finálne animované video na vysokej profesionálnej úrovni. Určite služby spoločnosti motionspace využijeme aj pri iných projektoch.

Tomáš Čisárik - CEO

Cisarik Digital

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Michal Král - CEO

Pricemania

S Patrikom spolupracujeme už niekoľko rokov na príprave kreatív pre brandové kampane našich klientov (e-shopy a značky) na www.pricemania.sk. Na Patrikovi od začiatku oceňujem promptnú komunikáciu, dodržiavanie termínov a samostatnosť. A v neposlednom rade samotné dizajny sú na špičkovej úrovni, s ktorou boli všetci naši klienti doteraz spokojní, takže za mňa spokojnosť.

Tímea Mruškovičová

Frontman

S Motionspace naša firma spolupracuje na rôznych projektoch a už pre nás pripravili rôzne materiály - animované video, bannery, e-mailový podpis a rozpohybovali nám aj logo! Oceňujem spôsob komunikácie, rýchlosť, samostatnosť, kreativitu a flexibilitu. Stačí dať námet a o pár dní máte výsledok. Nepotrebujú popísať všetko do detailov a napriek tomu to vždy splní predstavy. Napríklad pri videu pripravia všetko, od textu cez voiceover (aj v češtine) až po hotovú videoanimáciu a pritom vystihnú podstatu aj komplikovaných projektov ako sú tie naše. Návrhy sú moderné a naozaj pekné. Nedávno sme dokončili jednu spoluprácu a už teraz rozmýšľam nad ďalšou. :)

Tomas Tiefenbach

Lurity

Veľmi oceňujem kreatívny prístup chlapcov z Motionspace. Prezentačné video s voiceover bolo pripravené na profesionálnej úrovni a páčilo sa nám...

Filip Gresh - Illustrator

Mimo

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.

Naši klienti a agentúry nám dôverujú

Prečo sme dobrá voľba?

Komplexný pohľad

Grafiku netvoríme ako grafici, ale ako reklamní špecialisti. Riešime ideu každého výstupu, pripravujeme scenáre, ladíme texty, tvoríme vizuály na mieru. Neustále myslíme na to, že reklama má predávať.

Silný partner pre agentúry

Reklamné a mediálne agentúry nám dôverujú, pretože im vieme rýchlo dodať kvalitné vizuálne podklady, na ktorých tvorbu nemajú bežné agentúry kapacitu. Pridajte sa k nim aj vy.

Skvelý pomer cena / výkon

Spolupráca je pre nás úspešná vtedy, keď sú spokojné obe strany. Preto je pre nás dôležité dodať vám prvotriedny výstup za férovú cenu. Tak, aby ste s nami chceli spolupracovať aj nabudúce.

Potrebujete poradiť?

Cítite sa z toľkých možností ako na inej planéte?
Nie ste si istí, čo je pre vás najvhodnejšie?
Nadviažte s nami kontakt, radi vám poradíme.

Prečítajte si novinky z nášho Motion Blogu

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.