Zavrieť projekt
Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero – Online bazár

Pre online bazár Offero sme navrhli sériu awareness videí, bannerových HTML5 reklám a kreatívnej stratégie pre globálne kampane. Klient penetroval na trh a potreboval čo najrýchlejšie dosiahnuť vysokú mieru rozpoznateľnosti. Výhodou bola jasne definovaná vizuálna identita, ktorá určila najdôležitejšie prvky v rámci stvárnenia kampane. Hravý, takmer až youtuberský vizuálny štýl komunikuje na cieľovú skupinu potenciálnych inzerujúcich od 18 do 45 rokov.

Miro Kalig
Miro Kalig CEO Offero j.s.a

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

IG stories formát určený pre rýchle šírenie medzi tými, ktorých má primárne osloviť – mladých ľudí a ľudí v strednom veku, ktorí radi nakupujú online a sú zvyknutí na výhody mobilných aplikácií.

Návrh dynamických HTML 5 bannerov pre akvizičnú a brandovú kampaň.

Brandové promo video pre Facebook kampaň, ktoré odhaľuje jednu z výhod služby Offero – možnosť priamo objednať kuriéra.

Explainer video

Pre klienta sme vytvorili 2D animované explainer video, ktorým predstavujeme celú značku a výhody, ktoré táto služba poskytuje oproti konkurenčným portálom.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Súbory cookie a súkromie

Súbory cookie používame na zabezpečenie toho, aby sme vám na našej webovej lokalite poskytli čo najlepší zážitok. Viac informácií nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.